• 3,677 TL

  • 4,342 TL

  • 151,51 TL

  • 106.926

BÖLGENİN EN BÜYÜK ENERJİ BULUŞMASI BAŞKENT’TE GERÇEKLEŞİYOR

BÖLGENİN EN BÜYÜK ENERJİ BULUŞMASI BAŞKENT’TE GERÇEKLEŞİYOR
30 Mayıs 2017 Salı 16:51

Geçtiğimiz yıllarda, 15 farklı ülkeden, 43.000 yerli, 7000 yabancı ziyaretçi, 12 yerli ve yabancı bakan, 4000’in üzerinde firmanın katılımıyla gerçekleşen EIF etkinlikleri 10. kez kapılarını enerji sektörünün tüm üyelerine açıyor.

 

 

8-10 Kasım tarihlerinde ATO Congresium’da T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’mızın destekleri ile Global Enerji Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan EIF 2017- 10. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı bu yıl Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecektir. 

 

Bu yıl “Uluslararası Ticaret Delegasyonu” programı çerçevesinde Ortadoğu ve Afrika ülkelerinden gelecek olan seçkin iş ve kamu kesimini ağırlayacak olan EIF 2017’de katılımcı firmaların tümü B2B görüşmelerine katılabilecek ve Körfez ülkeleri ve Afrika ile yeni yatırım ve pazar imkânları bulabilecekler.

 

Enerji Bakanı Sayın Albayrak’ın  geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı “Milli Enerji ve Maden Politikası” çerçevesinde kongre oturumlarının ana ekseni “Arz Güvenliği, Yerlileşme, Öngörülebilir Piyasa ve Teknoloji Transferi” çerçevesinde olacaktır. Ortaya koyulan  bu önemli vizyon ile yurtiçinden ve dışından bir çok oyuncunun bir araya geleceği etkinlikte,  enerjinin tüm sektörleri üretimden dağıtıma her şeyin ele alınacağı bir platform bulacaklardır. Bu buluşma,  bütün katılımcılar nezdinde, ülkemiz başta olmak üzere küresele uzanan güçlü bir enerji ve fayda bağı oluşturacaktır.Bu haber 793 defa okundu

DİĞER HABERLER

Rüzgar Kongresi İçin Geri Sayım Başladı

Rüzgar Kongresi İçin Geri Sayım Başladı

Sadece Rüzgar Enerjisinin konuşulduğu kongre, kapılarını 1-2 Kasım tarihlerinde Ankara JW Marriott Otel’de açıyor.

Düşük Karbon Kahramanı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Düşük Karbon Kahramanı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Süt-D Karbon Ayak İzini Düşüren Şirketleri Ödüllendirdi. Karbon Cimrisi Şirketler Kahraman Oldu.

Enerji Sektörünün En Önemli Buluşması için Geri Sayım Başladı

Enerji Sektörünün En Önemli Buluşması için Geri Sayım Başladı

Fuar, konferans ve ikili iş görüşmeleri tek çatı altında ICCI 2017'de

KARBON CİMRİLERİ ÖDÜLLENDİRİLECEK

KARBON CİMRİLERİ ÖDÜLLENDİRİLECEK

IV. istanbul karbon zirvesi paydaşları bir araya getirecek düşük karbon kahramanları, karbon cimrileri ödüllendirilecek

Offshore Wind Energy 2017

Offshore Wind Energy 2017

In 2017, WindEurope and Renewable UK will join forces to host the world’s largest offshore wind conference and exhibition, taking place in London on 6-8 June 2017. Offshore Wind Energy 2017 will attract more than 10,000 professionals and showcase over 500 exhibitors from all sectors of the offshore wind industry.

RÜZGAR GÜNLERİ’17

RÜZGAR GÜNLERİ’17

Kulübümüzün yaptığı sektörel çalışmalardan birisi de Rüzgar Günleri. Rüzgar Günleri, gerek yenilenebilir enerjiye dikkat çekmek gerek sektörün liderlerini buluşturmak konusunda tek olma özelliğine sahip.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu