• 3,670 TL

  • 4,327 TL

  • 151,35 TL

  • 108.489

RÜZGAR GÜNLERİ’17

RÜZGAR GÜNLERİ’17
19 Ocak 2017 Perşembe 16:53

Kulübümüzün yaptığı sektörel çalışmalardan birisi de Rüzgar Günleri. Rüzgar Günleri, gerek yenilenebilir enerjiye dikkat çekmek gerek sektörün liderlerini buluşturmak konusunda tek olma özelliğine sahip.

 

 

Davetlilerimiz, yenilenebilir enerji sektörünün birçok farklı dalında, alanlarında uzman ve tanınmış proje sahipleri olduğundan dinleyiciler aynı anda birçok farklı konuda bilgi alma şansına sahip oluyor. Kısacası, konferansımızda hem öğrenciler yenilebilir enerji konusunda doğrudan bilgi alabiliyor hem de biz bu uzman kişileri birbirleriyle buluşturuyoruz. Ülkemizde bu alanda yapılan az sayılı konferansların, en eskilerinden biri olan Rüzgar Günleri bu bağlamda çok önemli bir rol oynuyor. 

 

Rüzgar Günleri’17 bu yıl 22-23 Mart tarihlerinde düzenlenecek. Etkinliğimizde Türkiye’nin rüzgar enerjisi konusunda dünü ve bugünün yanında yarınını da tartışacağız. Rüzgar enerjisini nasıl kullanabiliriz, bu işin hukuki boyutları nelerdir gibi soruları cevaplamak da amaçlarımız arasında. Bunların yanında, etkinliğimizin ikinci günü çeşitli firma temsilcilerinin de katılımıyla rüzgar temalı bir panel düzenleyeceğiz. 

 

Özetle, biz, Rüzgar Enerjisi Kulübü olarak, dünyamızın geleceği adına bir şeyler yapmamız gerektiğinin farkındayız. Tüm çabalarımız yaşadığımız gezegeni daha yaşanır kılmak için bilinç oluşturmak üzerine. Çünkü biz biliyoruz ki, rüzgar enerjisi demek şimdiki ve gelecekteki nesiller için temiz enerji üretmek demek ve bu da daha yeşil daha sağlıklı daha yaşanır bir dünya demektir.

 

 

 

Bu haber 1629 defa okundu

DİĞER HABERLER

Rüzgar Kongresi İçin Geri Sayım Başladı

Rüzgar Kongresi İçin Geri Sayım Başladı

Sadece Rüzgar Enerjisinin konuşulduğu kongre, kapılarını 1-2 Kasım tarihlerinde Ankara JW Marriott Otel’de açıyor.

BÖLGENİN EN BÜYÜK ENERJİ BULUŞMASI BAŞKENT’TE GERÇEKLEŞİYOR

BÖLGENİN EN BÜYÜK ENERJİ BULUŞMASI BAŞKENT’TE GERÇEKLEŞİYOR

Geçtiğimiz yıllarda, 15 farklı ülkeden, 43.000 yerli, 7000 yabancı ziyaretçi, 12 yerli ve yabancı bakan, 4000’in üzerinde firmanın katılımıyla gerçekleşen EIF etkinlikleri 10. kez kapılarını enerji sektörünün tüm üyelerine açıyor.

Düşük Karbon Kahramanı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Düşük Karbon Kahramanı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Süt-D Karbon Ayak İzini Düşüren Şirketleri Ödüllendirdi. Karbon Cimrisi Şirketler Kahraman Oldu.

Enerji Sektörünün En Önemli Buluşması için Geri Sayım Başladı

Enerji Sektörünün En Önemli Buluşması için Geri Sayım Başladı

Fuar, konferans ve ikili iş görüşmeleri tek çatı altında ICCI 2017'de

KARBON CİMRİLERİ ÖDÜLLENDİRİLECEK

KARBON CİMRİLERİ ÖDÜLLENDİRİLECEK

IV. istanbul karbon zirvesi paydaşları bir araya getirecek düşük karbon kahramanları, karbon cimrileri ödüllendirilecek

Offshore Wind Energy 2017

Offshore Wind Energy 2017

In 2017, WindEurope and Renewable UK will join forces to host the world’s largest offshore wind conference and exhibition, taking place in London on 6-8 June 2017. Offshore Wind Energy 2017 will attract more than 10,000 professionals and showcase over 500 exhibitors from all sectors of the offshore wind industry.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu