• 3,670 TL

  • 4,327 TL

  • 151,35 TL

  • 108.489

DEĞİŞİMİN SEMBOLÜ RÜZGAR TRİBÜNLERİYLE TÜRKİYE’DE

Değişimin Sembolü Rüzgar Tribünleriyle Türkiye’de
04 Eylül 2016 Pazar 21:31

Doğanın sınırsız ve özgür gücü olan rüzgarı kolayca akıllı enerjiye dönüştüren LEITWIND, yatırımın getirisi, kalite, performans ve güvenilirlik konuları ile ön plana çıktığı rüzgar tribünleri ile Türkiye’de! Müşteri ihtiyaçlarına odaklanırken, geleceğin trendlerini önceden hisseden marka, sağladığı karlı yatırım opsiyonu ile ideal partneriniz olacak.

Yatırımın Getirisi(ROI)

Rüzgar enerjisisektöründe yüksek performansı ile en karlı yatırım opsiyonunu sunan LEITWIND,80 metrelik kanat (rotor) çapı ile en yakın rakibinden çok daha fazla süpürmealanına sahip. Bu sayede alandaki rüzgar hızına bağlı olarak rakiplerinden 30-50%arasında daha fazla enerji üretme kapasitesi sunuyor.

Kalite

LEITWIND içinkalite bir varoluş biçimi. Sürecin başından sonuna kadar olan her detaydakalite ana gereklilik. Malzeme seçiminde yapılan araştırmalar, teknik aşamalarve danışmanlık, uluslararası sertifikalar ile bu felsefeyi en ön planda tutanLEITWIND müşterilerine Avrupa standartlarında bir partner olarak servis sunuyor.

Performans

LEITWIND rüzgartribünleri, performansı ile rakiplerinden farklılaşıyor. Yüksek üretimkapasitesinin yanında kullandığı ‘direct drive teknolojisi’ ile de dişlisistemlere oranla daha uzun süreli kullanımı garanti ediyor. Bu sistem ilesistem döner parçası ve sürtünme azaltılırken, eskime ve bakım ücretleriazaltılıyor hem de bu sayede daha az rüzgarlı alanlarda dahi enerji üretimi sağlanabiliyor.

Güvenilirlik

LEITWIND, yaptığıaraştırmalar ile rüzgar tribünlerinin kurulumu için en uygun alanıbelirledikten sonra size en iyi desteği vermeye devam ediyor. Kurulum ve bakımsüreci gibi ilk temastan, projenin son aşamasına kadar geçen süreçte veri veteknik ölçümler ile yanınızda olan marka, dünya genelinde şu ana kadar toplamda316 rüzgar tribünü kurarak, 2.8 milyon ton karbondioksit salınımını önlemiş ve3 bilyon kWh’dan fazla temiz enerji üretmiştir. Leitwind’in ait olduğu HTI grubununfirması Leitner, özel ve kamu sektöründe Türkiye’de 20 yılda toplamda 40teleferik ve telesiyej inşa etmiştir. Leitner; Bursa ve Ankara’da yer alan merkezofisi ve çalışanları ile kurulum, servis ve bakım hizmetlerini rüzgar enerjisisektörü için de yürütmektedir. 

Bu haber 2033 defa okundu

DİĞER HABERLER

Nordex Türkiye’ye 68.4 MW’lık 19 türbin siparişi

Nordex Türkiye’ye 68.4 MW’lık 19 türbin siparişi

Ağaoğlu Enerji’den Nordex Türkiye’ye 68.4 MW’lık 19 türbin siparişi. Nordex, Türkiye'de N117/3600 ile kurulacak rüzgar santralleri için ilk siparişini aldı.

Senvion 6.2M152 in The Running For First Floating French Wind Farm

Senvion 6.2M152 in The Running For First Floating French Wind  Farm

Senvion, a leading global manufacturer of wind turbines, has especially adapted its 6.2M152 wind turbine to the floating offshore foundation developed by the EolMed consortium, led by Quadran. The French environment and energy management Agency (ADEME) has awarded EolMed for the construction of three to four Senvion 6.2M152 in the French Mediterranean Sea, for the first floating pilot wind farm in France which is intended to be installed and commissioned in 2020.

Rüzgar ve Güneş Enerjisi Bir Arada

Rüzgar ve Güneş Enerjisi Bir Arada

Rüzgar ve Güneş Enerjisi Bir Arada

Yenilenebilir enerji, enerji iletimi ve dağıtımı için sızdırmazlık çözümleri

Yenilenebilir enerji, enerji iletimi ve dağıtımı için sızdırmazlık çözümleri

"Freudenberg Sızdırmazlık Elemanları ile Türkiye'nin Rüzgar Enerjisi Projelerine katkı için buradayız"

MİLRES Türbininin Tüm Mekanik Komponentlerini Özgün Makina Tamamladı

MİLRES Türbininin Tüm Mekanik Komponentlerini Özgün Makina Tamamladı

Özgün Makina 1981 yılında İstanbul’da kuruldu. Şirket Türkiye, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki muhtelif haddehane, çimento, madencilik gibi farklı sektörlerin redüktör başta olmak üzere, güç aktarım organlarının imalatını yapıyor. Sabancı Üniversitesi ve Tübitak iş birliği ile hazırlanmakta olan 630 kW’ lık MİLRES (Milli Rüzgar Enerjisi Santrali) türbininin tüm mekanik komponentlerini tamamladılar ve Ankiros’14 fuarındaki stantlarında sergilediler. Aynı zamanda 2008 senesinde 315 kW’lık Türkiye’nin ilk yerli Türbin redüktörünün de dizaynı ve imalatı Özgün Makina tarafından gerçekleştirilmiştir.

“RES Anatolia Olarak Hedefimiz Her Zaman Aynı: Üstlendiğimiz Her Proje Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin İnşa Edilmeli”

“RES Anatolia Olarak Hedefimiz Her Zaman Aynı: Üstlendiğimiz Her Proje Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin İnşa Edilmeli”

Yenilenebilir enerji sektörünün küresel liderlerinden biri olan RES Group'un bir iştiraki olan RES Anatolia’nın Genel Müdürü Ayhan Gök’den genel bir 2014 değerlendirmesi:

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu