• 3,670 TL

  • 4,327 TL

  • 151,35 TL

  • 108.489

YENİLENEBİLİR ENERJİ, ENERJİ İLETİMİ VE DAĞITIMI İÇİN SIZDIRMAZLIK ÇÖZÜMLERİ

Yenilenebilir enerji, enerji iletimi ve dağıtımı için sızdırmazlık çözümleri
05 Mayıs 2015 Salı 11:26

"Freudenberg Sızdırmazlık Elemanları ile Türkiye'nin Rüzgar Enerjisi Projelerine katkı için buradayız"

 

 

Doğal kaynaklarla sürdürülebilir bir yaşam giderek önem kazanmakta ve uzun vade de hayatta çok önemli bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır.Son yıllar da Rüzgar Enerjisi ve Güneş Enerjisi teknolojileri dünyada hızla yayılmakta olup bu Teknolojilere yatırım her geçen gün artmaktadır. Çevresel etkilere karşı daha verimli, dayanıklı, güvenilir, maliyeti-uygun, sorunsuz kurulum ve bakım için yenilenebilir doğal kaynaklar önemli bir hal almaktadır.
Her uygulama için doğru çözüm: "Freudenberg Sealing Technologies"

Freudenberg Sızdırmazlık Teknolojileri çığır açan sızdırmazlık çözümleri ile rüzgar enerjisi sektöründe yer alan tüm kriterleri karşılamaktadır. Malzeme ve üretim süreçlerinde mümkün olan en yüksek kalite standartlarını sunmak ve yüzde yüz performans için gerekli tüm teknik desteği vermekle birlikte, teknik çözümlere de katkı sağlamaktadır. Freudenberg Sızdırmazlık Teknolojileri rüzgar enerjisi türbinlerinde ana rotor-rulman, bıçak yatakları, hidrolik alanlardaki çözümler, ses azaltma elemanları ve motor kısımlarındaki sızdırmazlık çözümleri ile büyük bir öneme sahiptir. 


Freudenberg SızdırmazlıkTeknolojileri rüzgar enerjisi sektörüne bünyesinde olan Simmering yağ keçeleri,O-Ring'ler, hidrolik akümülatörler, profil halkaları ve daha birçok ürün ile sektöre hizmet vermektedir.
Freudenberg Sızdırmazlık Teknolojileri, rüzgar enerjisi alanında yenilikçi çözümleri ile daha verimli, güvenilir ve en önemlisi daha güzel bir dünya için çalışmaya ve projelere destek vermeye devam edeceğini her fırsatta dile getirmektedir.Freudenberg“FREUDENBERGSEALING TECHNOLOGIE- THE BEST SOLUTION FOR ENERGY SECTOR”

 

SealingSolutions For Renewable Energy, Energy Transmission And Distribution

Asustainable approach to natural resources is becoming increasingly importantand is emerging as a question of survival in the long run. The demand forrenewable energy from wind power and solar technologies is already climbing.Efficient, reliable, cost-effective, resistant to environmental influences, andtrouble-free during installation and maintenance: That's what wind power andsolar systems are supposed to be. Decentralized energy production and a densenetwork expansion require reliable and low-maintenance facilities to transmitand distribute energy.


The right solution for everyapplication

Ground-breakingsealing solutions from Freudenberg Sealing Technologies meet all thesecriteria. They offer the highest possible quality standards in materials andproduction processes, and precisely the performance that the industry islooking for. The result: Innovative solutions from Freudenberg SealingTechnologies are ready to go for every application.
Bu haber 3913 defa okundu

DİĞER HABERLER

Nordex Türkiye’ye 68.4 MW’lık 19 türbin siparişi

Nordex Türkiye’ye 68.4 MW’lık 19 türbin siparişi

Ağaoğlu Enerji’den Nordex Türkiye’ye 68.4 MW’lık 19 türbin siparişi. Nordex, Türkiye'de N117/3600 ile kurulacak rüzgar santralleri için ilk siparişini aldı.

Senvion 6.2M152 in The Running For First Floating French Wind Farm

Senvion 6.2M152 in The Running For First Floating French Wind  Farm

Senvion, a leading global manufacturer of wind turbines, has especially adapted its 6.2M152 wind turbine to the floating offshore foundation developed by the EolMed consortium, led by Quadran. The French environment and energy management Agency (ADEME) has awarded EolMed for the construction of three to four Senvion 6.2M152 in the French Mediterranean Sea, for the first floating pilot wind farm in France which is intended to be installed and commissioned in 2020.

Değişimin Sembolü Rüzgar Tribünleriyle Türkiye’de

Değişimin Sembolü Rüzgar Tribünleriyle Türkiye’de

Doğanın sınırsız ve özgür gücü olan rüzgarı kolayca akıllı enerjiye dönüştüren LEITWIND, yatırımın getirisi, kalite, performans ve güvenilirlik konuları ile ön plana çıktığı rüzgar tribünleri ile Türkiye’de! Müşteri ihtiyaçlarına odaklanırken, geleceğin trendlerini önceden hisseden marka, sağladığı karlı yatırım opsiyonu ile ideal partneriniz olacak.

Rüzgar ve Güneş Enerjisi Bir Arada

Rüzgar ve Güneş Enerjisi Bir Arada

Rüzgar ve Güneş Enerjisi Bir Arada

MİLRES Türbininin Tüm Mekanik Komponentlerini Özgün Makina Tamamladı

MİLRES Türbininin Tüm Mekanik Komponentlerini Özgün Makina Tamamladı

Özgün Makina 1981 yılında İstanbul’da kuruldu. Şirket Türkiye, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki muhtelif haddehane, çimento, madencilik gibi farklı sektörlerin redüktör başta olmak üzere, güç aktarım organlarının imalatını yapıyor. Sabancı Üniversitesi ve Tübitak iş birliği ile hazırlanmakta olan 630 kW’ lık MİLRES (Milli Rüzgar Enerjisi Santrali) türbininin tüm mekanik komponentlerini tamamladılar ve Ankiros’14 fuarındaki stantlarında sergilediler. Aynı zamanda 2008 senesinde 315 kW’lık Türkiye’nin ilk yerli Türbin redüktörünün de dizaynı ve imalatı Özgün Makina tarafından gerçekleştirilmiştir.

“RES Anatolia Olarak Hedefimiz Her Zaman Aynı: Üstlendiğimiz Her Proje Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin İnşa Edilmeli”

“RES Anatolia Olarak Hedefimiz Her Zaman Aynı: Üstlendiğimiz Her Proje Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin İnşa Edilmeli”

Yenilenebilir enerji sektörünün küresel liderlerinden biri olan RES Group'un bir iştiraki olan RES Anatolia’nın Genel Müdürü Ayhan Gök’den genel bir 2014 değerlendirmesi:

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu